Satsbord teak

399304

SATSBORD, teak, teakfaner, rotting, 3 dlr., 1900-talets mitt, minsta bordet med underhylla i flätad rotting, höjd ca 48-52, bredd 38-65, djup 31,5-43 cm

Bruksslitage

Satsbord teak

Budhistorik (13 bud)
2685676
2684963
2685673
2684963
1 900
2681904
1 800

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.