Peder Duke oljemålning

399303

PEDER DUKE (1938-2003): "Ljusmöten", signerad och daterad på baksidan Peder Duke 1996, olja på duk, ca 96x94 cm

Rum 18

Peder Duke oljemålning

Budhistorik (9 bud)
2685895
9 000
2685691
8 000
2679839
7 000
2678404
6 800
2677236
5 200

Slutpris SEK:
9 000
906 EUR, 1 030 USD
Utropspris SEK:
16 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.