Engelsk konstnär marin oljemålning

399302

ENGELSK KONSTNÄR, omkring 1900, marin - Rough Water, signerad, olja på duk, ca 24x34 cm

Krackeleringar

Konst, Äldre måleri

Fack 25

Budhistorik (9 bud)
2684718
2687088
2684718
1 400
2687082
1 300
2684718

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.