Skelettur Jeager-LeCoultre

399299

SKELETTUR, Jeager-LeCoultre, 1950-70-tal, 8-dagarsverk, Schweiz, ovoid form, fodral i vitmetall, ställvis matterad och glas, urverk i mässing, märkt Jaeger-LeCoultre 566, höjd ca 14 cm

Slitage. Smärre anlöpning. Ej funktionstestad.

Klockor/Ur

Monter 3

Skelettur Jeager-LeCoultre

Budhistorik (14 bud)
2686605
3 400
2686184
3 200
2686040
2685998
2 800
2685969
2 600

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.