Byrå i alm

399297

BYRÅ med tre lådor, almfanér, draghandtag i tenn, 1930/40-tal, stämplad Svensk Möbelfabrikerna, höjd ca 67, 100x42 cm

ytslitage

Ändringar/tillägg
Nyckel medföljer finns att hämta i utlämningen

Rum 19

Byrå i alm

Budhistorik (19 bud)
2682028
1 300
2681950
2681767
2680783
2681680

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.