Byrå gustaviansk stil

399292

BYRÅ, fanerad i alrot, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, stenskiva, höjd ca 78, 88x48 cm

Bruksslitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta i utlämningen

Rum 8

Byrå gustaviansk stil

Budhistorik (16 bud)
2684399
1 400
2685879
1 300
2684399
2685716
2684399

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 150 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.