Konferensbord mahogny

399290

KONFERENSBORD, mahogny, 1900-talets andra hälft, låda i sargen, höjd ca 73, 210x100 cm

Bruksslitage, repor

Rum 1

Konferensbord mahogny

Budhistorik (1 bud)

2685780
2016-08-13 11:00:18

2016-08-13 kl 11:10
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.