Tomas Mandel oljemålning

399288

TOMAS MANDEL (född 1923): Motiv från Sköldgatan, på Södermalm i Stockholm, signerad T Mandel, olja på duk, ca 50x60 cm

Konst, Modernt måleri, Temaauktion, Stockholmiana

Fack 35

Tomas Mandel oljemålning

Budhistorik (10 bud)
2686445
700
2685721
650
2684522
600
2685720
600
2684522
550

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.