Soffa regency

399287

SOFFA, mahogny, regency, England, räfflad dekor, sabelformade ben, på hjultrissor i mässing, vit klädsel, sitthöjd ca 50, 187x66 cm

Skador, slitage, senare klädsel

Rum 1

Soffa regency

Budhistorik (23 bud)
2686022
5 200
2686024
5 000
2686022
4 800
2686020
4 600
2686019
4 400

Slutpris SEK:
5 200
502 EUR, 570 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.