Hörnskåp gustaviansk stil

399283

HÖRNSKÅP, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, lackerat, inrett med hyllplan, höjd ca 180, djup 53, bredd 85 cm, nyckel finns

Bruksslitage

Rum 19

Hörnskåp gustaviansk stil

Budhistorik (12 bud)
2686597
850
2686531
2686459
750
2686430
700
2686303
650

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.