Kruka

399281

KRUKA, 1900-tal, underglaserat lergods, höjd ca 92 cm

Sprickor, skador, slitage

Diverse, Hem, Keramik/Porslin, Temaauktion, Temaauktion

Rum 1

Kruka

Budhistorik (16 bud)
2686401
2 400
2686399
2683098
2683096
900
2683095
850

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.