Kruka

399280

KRUKA, 1900-tal, underglaserat lergods, höjd ca 92 cm

Slitage

Diverse, Keramik/Porslin

Rum 1

Kruka

Budhistorik (21 bud)
2685774
2685738
1 700
2683090
1 400
2683089
1 300
2682593

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.