Hämtare

399273

HÄMTARE, 2 st., emalj, 1900-tal, hantag i trä, höjd ca 25-28 cm

Slitage

Diverse, Allmoge

Hämtare

Budhistorik

2016-08-13 kl 14:50
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.