Oljemålning Edvard Rosenberg

399271

EDVARD ROSENBERG (1858-1934): Vårbäck i aftonrodnad, signerad Edv. Rosenberg, olja på duk, ca 57x92 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Oljemålning Edvard Rosenberg

Budhistorik (11 bud)
2683808
3 800
2683807
3 600
2683806
3 400
2678334
3 200
2678333

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.