Blåslampor bl.a. Primus

399253

BLÅSLAMPOR, 2 st., mässing, 1900-tal, Primus, Max Sievert, Stockholm, höjd ca 23 cm

Slitage, stötskador

Diverse, Nautica/Technica

Monter 16

Blåslampor bl.a. Primus

Budhistorik (13 bud)
2684504
2685589
950
2684504
900
2683900
850
2683900

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.