Stege

399247

STEGE, 1900-talets första hälft, längd ca 180 cm

Bruksslitage

Möbler, Diverse

Rum 13

Stege

Budhistorik (8 bud)
2686618
650
2686214
600
2685786
550
2680525
500
2679654
450

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.