Snedklaffsekretär rokoko

399244

SNEDKLAFFSEKRETÄR, rokoko, 1700-tal, fanerade med bl.a. valnöt, invändigt med smålådor, beslag i mässing, höjd 107, 111x64 cm, lösa fanerbitar samt draghantag medföljer

Fanerbortfall, slitage, ytsakdor

Rum 18

Snedklaffsekretär rokoko

Budhistorik (6 bud)
2686433
7 600
2686432
7 200
2686428
7 000
2686427
6 200
2686252
4 400

Slutpris SEK:
7 600
765 EUR, 869 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.