Trädgårdssoffa

399239

TRÄDGÅRDSSOFFA, bemålat gjutjärn samt träribbor, 1900-talets första hälft, längd ca 160 cm

Slitage, ranglig, behov av justering

Diverse, Temaauktion

Rum 3

Trädgårdssoffa

Budhistorik (11 bud)
2687505
1 600
2687261
2687261
1 300
2687252
2680006

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.