Spegel

399237

SPEGEL,1800-talets andra hälft, dekor av bl.a. ansikten, förgylld, ca 66x91 cm

Slitage

Speglar

Rum 6

Spegel

Budhistorik (7 bud)
2687093
2687064
1 600
2687063
2687062
1 400
2687061
1 300

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.