Väggur gustaviansk stil

399236

VÄGGUR, John Nilsson Stockholm, förgyllt, gustaviansk stil, höjd ca 90x48 cm, nyckel finns

Smärre pastellage skador

Klockor/Ur

Rum 17

Väggur gustaviansk stil

Budhistorik (16 bud)
2686982
2682272
1 900
2682272
1 700
2680822
1 600
2680822
1 300

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.