Trädgårdsurnor gjutjärn

399235

TRÄDGÅRDSURNOR, 1 par, bemålat gjutjärn, 1800-tal, höjd ca 35 cm

Skador, lagnignar

Diverse, Temaauktion

Rum 6

Trädgårdsurnor gjutjärn

Budhistorik (5 bud)
2687489
500
2686388
450
2683954
2680391
2680391

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.