Patrik Reuterswärd blomsterstilleben oljemålning

399231

PATRIK REUTERSWÄRD (1886-1971): Blomsterstilleben, signerad och daterade P. Reuterswärd -42, olja på duk, ca 65x55 cm

Konst, Modernt måleri, Temaauktion

Rum 1

Budhistorik (6 bud)
2686356
2686195
2 400
2686193
2685383
1 900
2681181

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.