Mytologisk scen 1800-tal gouache

399227

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Mytologisk scen, gouache, ca 31x25 cm

Fläckar, skador

Konst, Äldre måleri

Budhistorik (11 bud)
2688596
2688030
750
2687091
700
2688029
700
2687091
650

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.