Bengt Orup oljemålning

399211

BENGT ORUP (1919-1996): Motiv med hus, signerad Orup, olja på duk, ca 63x87 cm

Konst, Modernt måleri, Keramik/Porslin

Rum 8

Bengt Orup oljemålning

Budhistorik (5 bud)
2681503
2680147
1 400
2678504
2677151
2676921

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.