Pipor

399209

PIPOR, 3 st., i etuier, bl.a en i form av hand med dödskalle samt med kvinna bunden vid stol, etuit märkt "Jos. Dolezal Praq...", längd ca 10-18 cm

Slitage och skador, delara saknas

Diverse

Pipor

Budhistorik (17 bud)
2686395
2686139
2686139
2685865
1 400
2685828
1 300

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.