Kräftlyktor tio stycken

399202

KRÄFTLYKTOR, 10 st., pressglas, 1930-/40-tal, i olika färger, höjd ca 9,5 cm.

Bruksslitage, vissttre lyktor med färgbortfall

Diverse

Monter 15

Kräftlyktor tio stycken

Budhistorik (8 bud)
2686004
1 600
2685968
2685832
2685694
2678190

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.