Ateljé Lyktan Cimbex Dahmén/Grandell

399200

ATELJÉ LYKTAN, "Cimbex", taklampor, 1 par, Dahmén/Grandell, svartlackerad metall och glas, lampans glasdel diameter ca 21 cm

Bruksslitage, repor

Belysning, Taklampor

Budhistorik (17 bud)
2685033
2 600
2686568
2 400
2685033
2686567
2685033
1 900

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.