Damarbetsbord

399199

DAMARBETSBORD, fanerad med mahogny, sengustaivansk, låda i sargen, belasag i mässing, höjd ca 71, 60x42 cm

Slitage, bleckt, lås saknas

Rum 4

Damarbetsbord

Budhistorik (12 bud)
2686703
2682371
750
2686702
750
2682371
700
2686700
650

Slutpris SEK:
77 EUR, 90 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.