Taburetter Karl Johan

399197

TABURETTER, 1 par, fanerad med mahogny, 1800-tal, Karl-Johan, sitthöjd ca 45 cm

Slitage, ytskador

Möbler, Temaauktion

Rum 4

Taburetter Karl Johan

Budhistorik (24 bud)
2687152
2687149
2687151
1 900
2687149
1 800
2687148
1 700

Slutpris SEK:
210 EUR, 236 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.