Sven Hedin tusch

399194

SVEN HEDIN (1865-1952): Expedition - ryttare och störtande häst, signerad, tusch, ca 17x19,5 cm

Gulnader, passepartout med fuktskador, ej examinerad ur ram

Sven Hedin tusch

Budhistorik (14 bud)
2686805
2688007
2686805
2686804
1 900
2682982
1 800

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.