Stolar Karl Johan

399192

STOLAR, 1 par, 1800-talets första hälft, Karl-Johan, vitmålade, genombruten ryggbricka, sitthöjd ca 42 cm

Skador, lagningar, kompletterande

Rum 6

Stolar Karl Johan

Budhistorik (11 bud)
2686838
2686696
1 400
2686837
1 300
2686696
2683186

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.