Frank Nyberg akvarell

399191

FRANS NYBERG (Finland 1882-1962): Torgbild med kvinnor, signerad och daterad F. Nyberg 1953, akvarell, ca 30X37 cm

Oramad

Rum 9

Frank Nyberg akvarell

Budhistorik (3 bud)

2684495
2680844
2680843
750

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.