Bert-Håge Häverö oljemålning

399189

BERT-HÅGE HÄVERÖ (1932-2014): "En pilsner på ljugarbänken", signerad och daterad Bert Håge Häverö 1972, olja på duk, ca 30x45,5 cm

Konst, Modernt måleri, Temaauktion

Fack 18

Bert-Håge Häverö oljemålning

Budhistorik (15 bud)
2685438
4 400
2686378
4 200
2685438
2686051
2685438
3 200

Slutpris SEK:
4 400
422 EUR, 495 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.