Broderi 1800-tal

399187

BRODERI, siden, 1800-tal, Figurer i grönska, oktagonal, ca 45x50 cm

Skador

Mattor/Textilier, Konst, Diverse

Fack 7

Broderi 1800-tal
Budhistorik (25 bud)
2679628
2684795
1 900
2679628
1 800
2684221
1 700
2679628
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.