Orientmatta

399184

ORIENTMATTA, Kurd, semiantik, polykromt mönster på mörkblå botten, 160x112 cm

slitage, fransar med skador, mindre hål

Mattor/Textilier

Geijersgatan 14, Göteborg

Orientmatta

Budhistorik (9 bud)
2690644
700
2689101
650
2690640
600
2689101
550
2690531
500

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.