Karmstolar England

399183

KARMSTOLAR, 4 st, England, 1800-tal, mahogny, genombruten ryggbricka med spjällor, kannelerade armlän, grönkläddsel, sitthöjd ca 43 cm

Ett armlän av, slitage, lagningar

Rum 12

Karmstolar  England

Budhistorik (4 bud)

2685038
2685034
3 400
2682761
2682760

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.