Spegel nyrokoko

399181

SPEGEL, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, ca 101x100 cm

Lagningar i ramen

Speglar

Rum 13

Spegel nyrokoko

Budhistorik (5 bud)
2680305
2679403
450
2679215
2677848
2677087

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.