Taklampor

399180

TAKLAMPOR, 1 par, jugened, 1900-talets början, höjd ca 65-75 cm

Slitage

Belysning, Taklampor

Rum 22

Taklampor

Budhistorik (38 bud)
2684612
5 000
2684543
4 800
2684574
4 600
2684543
4 400
2684466
4 200

Slutpris SEK:
5 000
479 EUR, 563 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.