Stolar ett par

399179

STOLAR, 1 par, senbarockstil, 1900-talets första hälft, märkta S.O.L., bemålade i gustaviansk grå, sitthöjd 45 cm, omklädda

Ommålade, bruksslitage

Rum 8

Stolar ett par

Budhistorik (2 bud)

2686081
2682199

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.