Jan Stenvinkel

399175

JAN STENVINKEL (1933-1989): Komposition, signerade Stenvikel, 74/115, färglitografier, bladmått ca 79x56,5 cm

Rum 9

Jan Stenvinkel
Budhistorik (20 bud)
2684492
2684491
1 400
2684490
1 300
2684489
2684487

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.