Skrivbord

399174

SKRIVBORD, England, 1900-talets mitt, mahognyfanér, höjd 76, 105x53 cm

Skador

Rum 21

Skrivbord

Budhistorik (13 bud)
2685263
3 800
2682949
3 600
2682949
3 200
2685261
2682949
2 400

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.