Madeleine Pyk Provence färglitografi

399172

MADELEINE PYK (född 1934): "Det dukade bordet", ur mappen bilder från Provence, signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 64x49 cm

Oramad

Rum 9

Budhistorik (7 bud)
2685628
2685612
600
2685610
500
2684287
450
2681803

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.