Oljemålning

399171

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Olivlundar, otydligt signerad, olja på pannå, 65x88 cm

Fack 6

Oljemålning

Budhistorik (1 bud)

2683640
2016-08-11 18:53:16

2016-08-12 kl 16:00
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.