MADELEINE PYK Provence

399170

MADELEINE PYK (född 1934): "I Ateljén" ur mappen bilder från Provence, signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 64x49 cm

Oramad

Rum 9

MADELEINE PYK Provence
Budhistorik (5 bud)
2685850
2685326
650
2684285
600
2683983
550
2678218

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.