Tore Palm

399168

TORE PALM (född 1933): Fåglar, signerad Tore Palm, 117/210, färglitografi, 40x58 cm

Fack 7

Tore Palm

Budhistorik (3 bud)

2684422
2683974
2677738

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.