Lindorm Liljefors

399166

LINDORM LILJEFORS (1909-1985): Flygande änder, signerad och daterad Lindorm L -69, olja på pannå, 40x55 cm

Fack 16

Lindorm Liljefors

Budhistorik (14 bud)
2684688
2680906
1 400
2683794
1 400
2680906
1 300
2678902

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.