Erik Sammy Josephsson kolteckning

399164

ERIK "SAMMY" JOSEPHSSON (1864-1929): "Kungliga Livregementets dragoner", signerad och daterad 1929, kolteckning, ca 29x43 cm

Konst, Teckningar, Stockholmiana

Fack 7

Budhistorik (1 bud)

2677696
2016-08-06 22:13:08

2016-08-12 kl 14:24
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.