Golvur

399163

GOLVUR, senempire, 1800-talets mitt, bonade björk, höjd ca 230 cm, nyckel finns

Slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Klockor/Ur

Rum 2

Golvur

Budhistorik (4 bud)

2680476
450
2678976
2676027
2675825

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.