Roland Svensson

399161

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Vinternatt", signerad och daterad roland S, -98, färglitografi, 4/350, ca 28x22 cm

Fack 4

Roland Svensson
Budhistorik (25 bud)
2684451
2 600
2684443
2 400
2684443
2684447
2684443
1 900

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.