Figuriner

399158

FIGURINER, 2 st., Afrika, 1900-tal, höjd ca 28-40 cm

Slitage, skador

Etnografica, Diverse

Figuriner

Budhistorik (20 bud)
2684577
2684532
2 800
2684576
2 800
2684532
2 600
2683482
2 400

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.